Rolety zewnętrzne – natynkowe

System rolet przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w wnęce okiennej. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy skrzynki typu Standard, Omega-Lux, Rollolux i Intermo.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań Portos oferuje system Omega-Lux. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

Aby zagwarantować Państwu bezusterkowe użytkowanie rolet przez długie lata, wykonujemy usługę kompletnego i fachowego pomiaru oraz montażu, który w znaczący sposób przyczynia się do uzyskania maksymalnych korzyści i zadowolenia z wyboru naszych rolet.